navazovani stahovani
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

navazovani stahovani

Started by [UK]alex, 03 June, 2005, 01:52:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

[UK]alex

Fakt uz nevim...kdyz se mi zacne nejakej soubor tahah a dam close connection, nebo se to odpoji samo kvuli nizke rychlosti, tak se vsechno, co se stahovalo smaze a skoci to na 0.00kB 00.00% to fakt nas*re...nevite co s tim nastaveni jsem prosel a nic.  :( :( :(

PPK

Vypni v settins->advanced->Advance resume using TTH  ;)

[UK]alex

Bohuzel jsem byl nedockavej a presel jsem na strongDC++ ... sry PPK ;) :) ale CZDC++ je supr klient, ale to segmentovy stahovani je znat...obvzlast, kdyz mas >1Mbit, tak se nemusis strachovat, ze nebude mit nikdo neco rychlejsiho jako pripojeni....takle jsem sosal po 8 segmentech a mel jsem SW IV za chvili :) jeden segment jel po 20 + zbyli dalsi kolem 5i no a celkove to dalo kolem 60kB/s :)

Jak rikam...jakmile budes mit segmentovy stahovani vracim se na CZDC++ :) Planujes ho nekdy v dohledny dobe?:);)

PPK



(Cz)-Shark-

Quote from: PPK on 03 June, 2005, 02:04:25
Vypni v settins->advanced->Advance resume using TTH  ;)

a co to vlastne dela? :huh:
V

PPK

No melo by to jako ze lip navazovat s pouzitim TTH.. skutecnost je takova ze to vzdycky ukousne docela dost s toho roztahanyho a navic to obcas zacne tahat cely od zacatku... autor DC++ to zase nevzlad  :spike:

BigMuscle


Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk