Match Queue
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Match Queue

Started by corvik, 11 February, 2004, 08:52:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

corvik

dal jsem stahovat adresar emptrojek vyhledal jsem u jednoho souboru alternativy a do fronty se mi hodilo 150 alternativ k tomu jednomu souboru ajeste 150 listu na match jenze kdyz se ty listy dotahly tak jen ten jeden soubor mel 150 alternativ a ty ostatni po 5 alternativach a kdyz jsem u nic dal hledat rucne alternativy tak si to automaticky naslo taky tech 150 uzivatelu
muze mi negdo vysvetlit jak ten match queue funguje?

PPK

Mam dojem ze match queue vyzaduje naprosto stejny nazev souboru i velikost, zatimco alternate search je na nazev souboru tolerantnejsi ;)  


Blackrabbit


(Cz)-Shark-

V

corvik

to by vubec nebylo spatny protoze uz takhle je to dc celkem peknej gulas

Peter

Quoteto by vubec nebylo spatny protoze uz takhle je to dc celkem peknej gulas
:huh: tak to by jsi mnel potom peknej gulas ve vsech souborech,kord kdyby to nedodrzovalo velikost souboru.a v MP3 tuplem. :blink:  B)  

corvik

Quote
Quoteto by vubec nebylo spatny protoze uz takhle je to dc celkem peknej gulas
:huh: tak to by jsi mnel potom peknej gulas ve vsech souborech,kord kdyby to nedodrzovalo velikost souboru.a v MP3 tuplem. :blink:  B)
a kdyz das ciste hledat alternativy tak ti to taky najde jen to co chces a spravne

PPK

Quotea kdyz das ciste hledat alternativy tak ti to taky najde jen to co chces a spravne
Kez by to tak bylo.... staci aby nejaky distribuce neceho v rarech meli podobnej nazev a hezky to smota dohromady  :lol:  ;)  


Tribun

takze asi takhle: na rary match queue a na ostatni serach for alternates, ne?  B)  

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk