Scroll
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Scroll

Started by Horvath, 14 March, 2004, 18:32:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Horvath

Cau mam problem s CZDC++ 0.307[A]. Ked scrollujem hore na hube ze si precitam co sa pisalo tak ak dakto daco napise tak ma hodi dolu. Predtym to nerobilo. Dost ma to otravuje. Podla mna by ma nemalo samo hadzat dolu. Mohlo by to byt ako v mIRC ze ak som dole tak ma samo posuva ale ak som vyssie aspon o jednu obrazovku tak neposuva ze mozem citat. Ani drzanie scrollbaru nepomoze.  :(  PPK dufam ze to zvladnes do 0.307  :rolleyes:  

PPK

Ne nezvladnu protoze za boha nechapu jak ten stupidni scrooling funguje, jen vim ze to nechce delat to co chci ja :(  

Horvath

Ale v predchadzajucich verziach islo dobre. Treba skontrolovat zmeny v kode => ak sa daco zmenilo ohladom scrollingu skusit dat spat  :unsure:  

Omega

Co ja vim, tak pokud kliknu pravym tlacitkem nekam do chatu, tak se mi objevi menu ve kterem je polozka autoscroll chat. Pokud je zaskrtla, tak se pri kazdem novem prispevku skoci dolu...

Petrjr

QuoteCo ja vim, tak pokud kliknu pravym tlacitkem nekam do chatu, tak se mi objevi menu ve kterem je polozka autoscroll chat. Pokud je zaskrtla, tak se pri kazdem novem prispevku skoci dolu...
Ve 0.307 to (castecne) scrolluje bez ohledu na to zda je / neni zaskrtle autoscroll.

Chovani se opravdu zmenilo - drive, pokud jsem dragoval (drzel mysi) scrollbar, tak zadny skok nenastal ani pri zapnutem auto. Ted mi odskoci vzdy. Nejsem si moc jisty, ale mozna ze problemy se scrollem zacaly uz v .306[C] (se smajlikama?). Koneckoncu, pouziva nekdo original DC++ 0.307? Dela to i tam?

4 PPK: Vypada to, ze pri vypnutem autoscrollu se (pri novem prispevku) odscrolluje na KURZOR (tak aby byl kurzor, pokud to jde, na 1. radku okna), ne az na konec.

Petr

PPK

QuoteVypada to, ze pri vypnutem autoscrollu se (pri novem prispevku) odscrolluje na KURZOR (tak aby byl kurzor, pokud to jde, na 1. radku okna), ne az na konec.
Ja vim a nenasel sem lepsi reseni :(  

Horvath

Ale s tym autoscrollom ste mi pomohli. Diky  B)  

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk