0.666 M^2
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

0.666 M^2

Started by PPK, 09 March, 2006, 23:40:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PPK

Nova verze pro testovani, zalozena na DC++ 0.687

Exe: http://www.czdc.org/CZDC/CZDC-0666%5BM2%5D.7z
Zdrojacek: http://www.czdc.org/CZDC/CZDC-0666%5BM2%5D-src.7z

Poznamka: Tato verze vam nevezme oblibene uzivatele a zdroje pro soubory v queue z verzi zalozenych na jadru DC++ pred 0.68  !!!

PPK

Nikde nikdo :huh: Nikdo netestuje :( Ja chci nahlasit chyby !!!  :laughing1:

Vlasta(CZ)

Quote from: PPK on 10 March, 2006, 19:48:14
Nikde nikdo :huh: Nikdo netestuje :( Ja chci nahlasit chyby !!!  :laughing1:

Ahojky PePKu  :w00t: , stazeno a prubnu to. Necham to bezet do zitrka a uvidime.


stevocz

no bezi mi to uz od poobedia a zatial ziaden problem ani pri vacsom tahani.

Este by som chcel vediet ci to tam su teraz dvoje obmedzenia uploadu alebo co je to druhe
_________________
www.grafikapro.sk

BigMuscle


Vlasta(CZ)

Quote from: Vlasta(CZ) on 10 March, 2006, 20:41:54
Quote from: PPK on 10 March, 2006, 19:48:14
Nikde nikdo :huh: Nikdo netestuje :( Ja chci nahlasit chyby !!!  :laughing1:

Ahojky PePKu  :w00t: , stazeno a prubnu to. Necham to bezet do zitrka a uvidime.



A procpak ty nove nazvy souboru ??? Omyl ???


[CZ]Q:E:E

Quote from: Vlasta(CZ) on 10 March, 2006, 22:35:12A procpak ty nove nazvy souboru ??? Omyl ???
Vypada to, ze ++ zmizelo navzdy v propadlisti dejin...  :lol:

Na po?

PPK

2stevocz
Nevim co druhe myslis... rozhodne tam neni dvoji omezeni uploadu  :rolleyes:

2BM
Konecne nejakej bug :laughing1: Dik  :w00t:

2Vlasta(CZ)
Na DC leze posledni dobou cim dal vic "beznych uzivatelu" kteri bohuzel nerozlisuji DC++ a CZDC++ a tak sem na board pisou kvuli DC++ ... pohar me trpelivosti pretekl ;)

Vlasta(CZ)

#8
Quote from: PPK on 11 March, 2006, 00:38:27
2Vlasta(CZ)
Na DC leze posledni dobou cim dal vic "beznych uzivatelu" kteri bohuzel nerozlisuji DC++ a CZDC++ a tak sem na board pisou kvuli DC++ ... pohar me trpelivosti pretekl ;)

OK, uz jsem si vsude opravil. A zajima me Auto-search limit - ta hodnota ( implicitne 5 ) je v minutach ( neni napsano ) ??? Skoda, ze se neda nastavit i ten limiit na rucniho hledani ( nebo uz ano ??? ) A k cemu slouzi to PID ???

PPK

Na ten auto-search limit sem zapomel, je to pocet useru, pokud je online pocet nad tu hodnotu tak to proto nehleda alternativy. PID je neco jako identifikacni hash uzivatele  :rolleyes:

stevocz

Quote from: PPK on 11 March, 2006, 00:38:27
2stevocz
Nevim co druhe myslis... rozhodne tam neni dvoji omezeni uploadu
_________________
www.grafikapro.sk

BigMuscle

to neni omezova?, ale tvuj typ p?ipojen

stevocz

aha. Takze keby som dal menej ako skutocne mam tak to nic neobmedzi?
_________________
www.grafikapro.sk

[CZ]Q:E:E

Tak ted jsem mel chvili 100% zatizeni CPU, aniz by se neco hashovalo... a najednou to spadlo zase zpatky nekam na 3%, aniz by se nekde neco zmenilo, upload i download beze zmeny.  :dunno:

Kazdopadne by me zajimalo, co znamenaji ty pismenka u transferu v hranatejch zavorkach... [Z] je asi komprese, to jsem si uz tak nejak odvodil, ale [R] a [T] mi unikaji... (jsou jeste nejaky dalsi?)

Na po?

PPK

2stevo
DC++ od verze 0.68 nema klasicke typy pripojeni jako cable, isdn ci DSL ale prave tu rychlost uploadu. Je to to co se ti u cloveka zobrazuje v kolonce connection :rolleyes:

2[CZ]Q:E:E
To CPU mi to dela taky, ale vubec netusim jak to najit. Dela to naprosto nahodne a neni to na klientovi ani poznat protoze pri tom nijak netuhne :( Dokonce naprosto v pohode jede i se snizenou prioritou, proste si to ten thread co "tezce pracuje" udela pomalejc a nijak tim neomezuje fungovani zbytku :blink:

Z - komprese
R - byl aplikovan rollback pri navazani
T - bylo pouzito TTH pro navazani

Petrjr

Ahojky.

To nove chovani user listu (seznamu uzivatelu na hubu) je chyba nebo umysl?

  Vypada to, ze dokud mam seznam u daneho hubu vypnuty (defaultne mam), tak se tam vubec nepridavaji uzivatale. Jsou tam jen OP a ja. A az po zapnuti (zobrazeni) seznamu se pooomaaaluuu pridavaji jmena ... odhaduji ze se pridavaji jen jmena tech uzivatelu, kteri delaji search resp. od kterych prijde smerem ke mne nejaky pozadavek.
  A pokud seznam vypnu a zase zapnu, tak to jde nanovo, s tim rozdilem, ze uz tam nemam preddefinovane ani OP ani sebe. Seznam zacina uplne prazdny.

PPK

#16
V tom zapnuti userlistu je nejakej bug  :( A taky nejde upload limiter, a je nejakej bug v chatu, neco s oznacovanim  :angel:

stevocz

#17
PPK: to zoptimalizovanie otvarania filelistu som si predstavoval inac teraz ma 12,81 MB a to obsahuje 8,19TB s
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

#18
A kolik si mas nastavenou max velikost filelistu ??? Nevim kde vzit na test usera s tak velkym filelistem... Pamet to zere protoze DC++ je sr*cka, a ja nemam cas ani znalosti na napsani novyho klienta  :(

// Edit
Otestoval sem filelist o velikosti 7 063 338 bytu, celkem 2.72 TB dat, 213 569 souboru a stahnul se i otevrel celkem bez problemu i pomerne rychle  :unsure:

stevocz

max. velkost som nemenil a pokial este dobre vidim tak tam je 512 MB (to by som bol zvedavy kolko hodin by som cakal na otvorenie takeho velkeho :-) Ten filelist by som ti mohol poslat ale len z M verzie pretoze M^2 mi nedokaze pripojit a v nej mi nenacita filelist z M-ka
_________________
www.grafikapro.sk

stevocz

Tak som urobil nejaky pokrok. Prisiel som na to ze nova potrebuje nejaky kod co si ku tomu dopisuje a ked sa dopise do mena filelistu tak to uz vezme.Takze filelist z M-ka sa mi podarilo v novom otvorit aj ked to trvalo asi o 10 min (30min uf to bolo cakanie) dlhsie ako v tamtej ale podarilo sa mu to takze problem je uz len ten ze nechce stiahnut. Asi sa mi podaril aj rekord ked si na otvorenie zobrala cez 200MB z ram a okolo 200MB este zo swapu (minulej stacilo 135 + 200MB)

skusil som aj zvacsit max. velkost na 10TB ale ani to nepomohlo
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

Soubory aktualizovany...

Opraveno: Chyba v chatu (nahlasil bastya_elvtars).
Opraveno: Chyba v userlistu (nahlasil by Mika).
Opraveno: Omezovac uploadu (nahlasil QuikThinker).
Opraveno: Chyba v nastaveni pasivniho modu pro same sebe (nahlasil BigMuscle).
Opraveno: Chybejici stranka CZDC v nastaveni (nahlasil nexus).
Pridano: Ikona pro netlimiter.
Zmeneno: Ikony v userlistu (thx Sechmet).
Vylepseno: Ikony v userlistu jsou pouzivany i pro nove typy pripojeni v DC++.

stevocz

tie nove ikony uzivatelov su pekne ale ten filelist sa mi stale nedari stiahnut a to ma pre mna vacsiu prioritu
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

#23
Stahnul sem ted listy od 3 lidi co sdileji nad 1 TB dat (konkretne 2.04, 2.60, 1.21) a od vsech bez problemu :unsure:

// EDIT
Prave sem v pohode stahnul a otevrel list o velikosti 16 169 760 bytu, sice otevreni trvalo pres 5 minut ale probehlo to bez problemu...

stevocz

tak to potom nepochopim preco mne ho nechce ani stiahnut a pri predchadzajucej chcelo. Asi sa tam muselo nieco zmenit ked s novou nejde a so starou to stale funguje. Ine subory sa od neho daju tahat ale list nechce
_________________
www.grafikapro.sk

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk