Testovani ... 666 [P6]
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Testovani ... 666 [P6]

Started by PPK, 17 October, 2006, 17:24:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PPK

Quote from: Seznam zmen
Updaty z DC++ 0.698.
Pridana volba pro zobrazeni IP uzivatelu v chatu pred nickem.
Opraveno nasteveni auto-search limit.
Opraveno nacitani poslednich x radku v pm z logu.
Opraveno nekolik chyb v barevnem chatu.

Binary: http://www.czdc.org/CZDC/testing/CZDC-0666%5BP6%5D.7z
Source: http://www.czdc.org/CZDC/testing/CZDC-0666%5BP6%5D-src.7z

Pro zkompileni bylo pouzito WTL 8.0-5347 a STLport 5.1.0RC2 (neni treba ho kompilovat, ale pro uspesne zkompileni CZDC je treba smazat ci zakomentovat v STLport-5.1.0\stlport\stl\config\_msvc.h radek s #    define _STLP_HAS_TYPE_TRAITS_INTRINSICS)  :rolleyes:

Petrjr


PPK

#2
CZDC odebira uzivatele korektne, alespon se mi nepovedlo overit ze by to tak nebylo (nestalo se mi jeste ze by mi nekde takhle narost userlist)... jenze aby uzivatele odebralo tak musi z hubu taky prijit patricny prikaz a to se na nekterych hubech "trhacu rekordu" nedeje protoze to hub ci linka nestiha, pak dochazi k zahazovani dat (obvzlaste YnHub hodne zahazuje aby usetril pamet, pak neprijde ze se nekdo odpojil atd.) a userlist roste :'( Pokud mi hub to odpojeni nekoho neposle tak ja si ho jaksi z prstu nevycucam

PPK

Nedalo mi to a otestoval sem... 3 serie kdy hub generoval 6x5001 lidi, 3x10001 a 2x20001 lidi. Po vsech mi zustalo v userlistu jen to co tam melo byt, nezustavaji mi tam zadni duchove.

Petrjr

#4
   D?laj

PPK



Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk