z
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

z

Started by Tribun, 04 October, 2006, 22:51:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tribun

nazdarek, dokazete mi nekdo objasnit takovou malou zahadu?

mam verejnou pevnou ip, vsechny porty pruchozi... kdyz jsem aktiv, tak mi download jede zoufale nizko (kolem 10kB/s). zato kdyz jsem pasiv, tak mi download jede plnou (500kB/s). upload v obou pripadech neni problem vytizit na 100%, takze u nej je to jedno. cim to je s tim downloadem???

PPK

Pri aktivu posilas ip a port druhe strane a ta se k tobe pripoji, v pasivu se pripojujes ty k druhe strane. Jako by to bylo jednosmerny p2p omezovani :shocking: Zkusit jestli na to zabere garbage  :rolleyes:

Tribun

jasne, garbage je zapnuty... proverim i variantu pasiv bez garbage. doplnim, ze se to tyka upc a taky jeste ten fakt, ze pres noc a dopoledne to jede i jako aktiv plnou rychlosti... takze jen odpoledne a vecer je potreba prepnout na pasiv, aby se to vubec dalo do pohybu - proste zahada  :ph34r:  chtel bych tomu prijit na kloub, ale nevim; jejich technik mi po dlouhem hovoru a testovani vseho mozneho odprisahl, ze nemaji zapnute zadne filtry nebo podobne na omezeni p2p trafficu, a zrejme ma v tomhle pravdu

PPK

Mno u UPC by to nebylo poprvy co maj nekde nahodou chybu a jede p2p pomalu  ;)

Tribun

no proste neni to ani duveryhodny ani spolehlivy provider...

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk