Problemek
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Problemek

Started by Lenka77, 28 March, 2004, 12:30:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lenka77

Ahoj
Takze mam problemek ohledne toho,ze se mi seknul PC a ja ho musela restartnout a kdyz sem pak zapla dc tak se mi nenacetly v transfers soubory,ktere sem stahovala.Ale v adresari nedokoncenych stahovani ty soubory zustaly  ve formatu TDC
Daji se nejak nacist zpet do klienta ??? ))
Diky za vasi sanhu  :)  :P  

PPK

Najit si ten samej soubor, dat download to a nalistovat na disku ten roztahanej... kdyz buh da tak se to navaze ;)  

Lenka77

Tak sem udelala dokonce se nacetlo i kolik mam stahnuto,ale potom hodilo chybku "existujici soubor neni totozny s prave stahovanym"  takze sem v haji :) ale i tak diky  :D  

PPK

To se dalo cekat to se stava po padu PC, ale i na takovy ptaczky mame svoje haczky  ;)
Staci kus (osvedcilo se mi 2048 kB) toho souboru useknout programkem CutOff a ono se to navaze... snad ;)  

Lenka77

QuoteTo se dalo cekat to se stava po padu PC, ale i na takovy ptaczky mame svoje haczky  ;)
Staci kus (osvedcilo se mi 2048 kB) toho souboru useknout programkem CutOff a ono se to navaze... snad ;)
:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  diikyyy mooooc funguje to presne jak si rekl  :)  :)  :) super
tohle forum ma aspon inteligenci oplyvajici adminy ::::>]]]}}}}

PPK

Myslim ze o ty inteligenci by se dalo diskutovat a hodne lidi by nesouhlasilo  :lol:  ;)  

PopUd

Ja jich znam docela dost...........a vsichni se jmenujou Rm.  :lol:

PS: PPK: mam blok 411 takze se k tobe nedostanu :angry:  :angry:  snad to ale zase rozjedu....doufam

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk