Pripojovani CZDC++ k ipm122.medialine.cz pres POP3
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Pripojovani CZDC++ k ipm122.medialine.cz pres POP3

Started by cookie, 15 August, 2005, 19:27:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cookie

Mam problem, CZDC++ se ihned po proipojeni snazi pripojit k adrese ipm122.medialine.cz pres sluzbu pop3. Prisel jsem na to tak, ze se porad spoustela sluzba u AVG7, ktera kontroluje prave vse, co jde pres pop3. Nicmene prosel jsem pocitac aktualizovanym AVG7, Avastem, NOD32, AdAware a SpyBotem a vysledek je nulovy. Na netu jsem nasel diskuse, kde se to take resi, ale nikde neni zadna rada jak to odstranit:
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=41594&sid=147e58d3615d12744f478eff5d07f45b
http://diskuze.chello.upc.cz/phorum/read.php?f=2&i=74193&t=74193
Adresu jsem zakazal ve firewallu, ale presto me to stve. Poradte pokud vite jak na to prosim.
Cookie

[CZ]Q:E:E

Nemas ciste nahodou nastavenej port na 110? Nebo nepripojujes se k nejakymu hubu, kterej prave na tomhle portu bezi (a ma onu adresu)?

Na po?

cookie

Kdepak, port mam hodne vysokej, prave proto, aby se mi neco takoyho stat nemohlo.

Titanium

Ka

cookie

Nemam s Prerovem vubec nic spolecneho, jsem z Prahy a mam tady pevnou IP, pripojenej pres WiFi. A proc to vubec spousti POP3, kdyz nemam vubec pusteneho klienta, mam email na atlasu...ja vubec nevim co to je a proc se mi tam CZDC++ snazi pripojit. Zkusmo jsem vyzkousel Strong a ten se na tu adresu dostat nechce. Prepsal jsem CZDCplusplus.exe starsim souborem (starsi verzi) a porad stejne. Zas nejsem uplna lama...

Peter

A co takhle to ze se pripojujes k uzivateli ktery je v prerove a ma takto naprd nastaveny port:-))
Taky moznost a mozna asi nejpravdepodobnejsi. :angel:

PPK

Je to jednoduchy, ten clovek s onim hostname ma nastaveny v DC port 110 a chce od tebe neco stahovat ... zadna veda a fakt to neni zadny pripojeni pres pop3  ;)

Giraffe

Jo jo. Je to nekdo s DC ktery mu jede na POP3 portu. Je to trosku svinarna. Zkusil jsem se na tu IP a port 110 natelnetit a odpoved byla uplne stejna jako od pocitace na kterym jede DC. Zadnej POP3 server se neozve :-)

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk