Aktiv ?
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Aktiv ?

Started by alino, 24 January, 2004, 20:44:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alino

Som tu novy a nerozumiem niektorym veciam,no kazdy nejako zacinal,ze ?  :P .Stale sa tu bavite o aktivoch a passivoch a verejnej IP.Ako zistim,ci mam verejnu IP alebo nie ?Alebo ci mozem byt aktiv.Ked som to skusal tak to neslo,moja IP sa meni kazdym pripojenim,ale aj ked som si zistil aku IP mam a zadal ju na nastavenie aktiv to nefungovalo.Mohlo by to byt sposobene aj firewallom za ktorym bezim,ale ten bohuzial neviem konfigurovat (hardware).Teraz poradte... :D  

[CZ]Raptor

QuoteSom tu novy a nerozumiem niektorym veciam,no kazdy nejako zacinal,ze ?  :P .Stale sa tu bavite o aktivoch a passivoch a verejnej IP.Ako zistim,ci mam verejnu IP alebo nie ?Alebo ci mozem byt aktiv.Ked som to skusal tak to neslo,moja IP sa meni kazdym pripojenim,ale aj ked som si zistil aku IP mam a zadal ju na nastavenie aktiv to nefungovalo.Mohlo by to byt sposobene aj firewallom za ktorym bezim,ale ten bohuzial neviem konfigurovat (hardware).Teraz poradte... :D
Jednoduch


PPK

1 ) ale funguje... viz obrazek ;)
2 ) tenhle problem uz nekdo resil ale jak to vyresil to nevim, ale urcite se to da vypnout  :)  

[attachment deleted by admin]


PPK

Vzhledem k tvoji IP zde na boardu...
Dle meho nazoru sice mas neverejnou IP ale ses za NAT 1:1 cili mas neverejnou a zaroven verejnou IP ... melo by stacit do klienta napsat tu IP co ses pod ni videt na netu a mel by ti jet teoreticky Aktiv  ;)  


Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk