Nejde stahovat
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Nejde stahovat

Started by Azuritka, 05 February, 2004, 00:39:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Azuritka

Ahoj, mam naprosto stejny problem jako Pavel. Kompresi mam vyplou a porad to same. Nektere soubory bez problemu a nektere se ne a ne stahnout. Dojede to do urciteho mista a konec. Ve fronte se stahovany soubor objevi cervene s chybovou hlaskou : Chyba pri overovani souboru.....  Nevim co s tim. Mam WinXp a CZDC++306B. Co s tim? Poradte. Diky Azuritka

PPK

Nejakym neznamym zpusobem se ti ten soubor poskodil a nejde navazat, davam 99 % sanci ze pouzivas spatny firwall napriklad oblibeny ZoneAlarm tohle zapricinuje.
Jedina sance je kus toho souboru useknout programkem CutOff a melo by se to navazat  ;)  

Pavel

Koukam, ze nejsem sam co ma problem s dokoncovanim souboru. Jenze u mne nepomaha ani to ustrihnuti souboru, jak doporucoval PPK. At to ustrihnu jak chci daleko tak se to zase dostane jenom do toho samyho mista a konec. Nejhorsi je, ze se to stava celkem casto a proto si myslim ze je problem u mne - ale kde???
Poradte nekdo. (komprese na 100pro vypla)

Azuritka

Tak jsem to zkusila ustrihnout a nic. ZoneAlarm opravdu mam, ale nemyslim si, ze je chyba v tomhle. CZDC++ mam zhruba mesic, ale problemy se stahovanim teprve asi tyden. Kdyby byla zavada zapricinena ZoneAlarmam, tak si myslim, ze by se projevila drive. Co teda s tim? Pomuze odstraneni a znovunainstalovani, nebo je to v te 306B jiz takhle zakotveno? Nejsem jedina, kdo s tim ma problem a pravdou je, ze starsi verze to nedelala. Problem je ale v tom, ze nektere huby te nepusti se starsi verzi. Tak co dal?  Diky :blink:  

PPK

#4
QuoteZoneAlarm opravdu mam, ale nemyslim si, ze je chyba v tomhle.
Nemam co dodat... to ze tohle ZoneAlarm zpusobuje je davno dokazany, bohuzel nikdo nevi jaky verze to delaji ani za jakych okolnosti ci proc :(

Azuritka

Hmmm, dobra rada nad zlato ze?
No ale nez to hodim do kose, tak jsem jen tak zkusila vytvorit novy soubor na stahovani. Ty poskozene soubory jsem vyhazela a zkusila zadat znova. Zatim to vypada, ze se to chytlo. Predtim jsem mela soubor na stahovani na druhem disku. Ted jsem ho dala na C a jsem na to zvedava.
Co myslis PePku, pomuze to?

King Wenceslas

Nejsem PePeK, ale pokud ta chyba je zpusobena Zonealarmem (a jako ze uz to bylo receno tisickrat ze Zonealarm kazi soubory) tak presunuti na jinej disk asi nepomuze...

the_pest

Ja mel ZoneAlarm asi dva dny a zadny soubour mi nezkazil. Ale protoze jsem si ho poridil asi 2 dny pred novou verzi CZDC, ve ktery se na nej upozornovalo, tak sel hned pryc :D  

gdanx

muzu jen potvrdit problemy dc vs. zonealarm, po odinstalaci mam pul roku naprostej klid


PPK

Zlaty Tiny :P
Kerio 2 se blbe nastavuje a 4 s tim mnozstvim komunikace co generuju na 600/150 mi do 24 hodin slitne :D  

Azuritla

Mozna mate pravdu, ale me se uz dva soubory stahly a bez problemu. I tak ale uvazuju o jinem Firewallu. Jen nevim ktery mam nainstalovat. Poradte.

[LAM]tomas

QuoteZlaty Tiny :P
Kerio 2 se blbe nastavuje a 4 s tim mnozstvim komunikace co generuju na 600/150 mi do 24 hodin slitne :D
ehm, co se na dvojce blbe nastavuje? :blink:  

Blackrabbit

No, KPF je fakt nic moc, je to mire slozity, ale ja pouzivam Kerio WinRoute a spokojenost maximalni. Ma to takovej jednoduchej firewall, proste krasa.

PPK

Quoteehm, co se na dvojce blbe nastavuje? :blink:
To co v keriu 4 nebo v tiny nastavim jednim pravidlem v pohode sem musel v keriu 2 delat vetsinou vic pravidlama  :unsure:  

[LAM]tomas

Quote
Quotetomas,Feb 7 2004, 11:04 AM] ehm, co se na dvojce blbe nastavuje? :blink:
To co v keriu 4 nebo v tiny nastavim jednim pravidlem v pohode sem musel v keriu 2 delat vetsinou vic pravidlama  :unsure:
Dyt to tu rika kazdej, ze je pepek linej :P  

PPK

Jasne dle hesla proc delat veci jednoduse kdyz to jde slozite  :P  ;)  :D  :lol:  :rolleyes:  

Blackrabbit

Spis podle hesla, proc to mam delat ja kdyz to muze udelat nekdo jinej :)

corvik

Quoteproc to mam delat ja kdyz to muze udelat nekdo jinej
ale tohle plati uplne vsude a nejvic v microsoftu :)

Azuritka

Neni to tak dlouho, co jsem zde psala o problemech se stahovanim. Radili jste odstranit ZoneAlarm a ja neposlechla. Prehodila jsem slozku pro stahovani a nejakou dobu to skutecne fachalo. Bohuzel, jen urcity cas a problem nastal stejne. Vyhodila jsem tedy ZoneAlarm a nainstalovala jiny Firewall. Bohuzel, ale chyba neni v nem. Chybove hlasky mam porad a stahovani skoro nejde. Tak kde je ksakru tedy ta chyba?

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk