Testovani... 666 [P4]
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Testovani... 666 [P4]

Started by PPK, 11 August, 2006, 11:46:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PPK

Soubory odebrany, je dostupna novejsi testovaci verze...

PPK


[CZ]Q:E:E


Na po?

PPK


Vlasta(CZ)

Ahojky. Prosim o malou pomoc. Procpak se nezobrazuje cestina ??? Zadal jsem cestu na cestinu ktera je pribalena. Ale nefunguje mne a to ani nektera ze starsich.... ( jen u nektere funguje jen cast v nastaveni ).

PPK

Pribalena cestina ma dve chyby diky kterym zrejme nesla, snad pujde tahle http://www.czdc.org/CZDC/testing/CZ.xml  :angel:

Vlasta(CZ)

Quote from: PPK on 13 August, 2006, 23:55:23
Pribalena cestina ma dve chyby diky kterym zrejme nesla, snad pujde tahle http://www.czdc.org/CZDC/testing/CZ.xml  :angel:
JJ  :yes: , pomohla. Uz funguje jak ma :w00t: . Dekuji moc a zdravim  ;)

PPK

V anglicke casti fora si nekdo stezoval ze tahle verze bere vic cpu a pameti nez predchozi, muze to nekdo potvrdit ???  :unsure:

PPK

Soubory aktualizovany. Opraveny nahlasene chyby, par dalsich drobnych zmen a uklid ve zdrojaku.

stevocz

funguje vam limit rychlosti normalne? som po dlhej dobe dal obmezenie uploadu na 30kB to mi automaticky dalo Download na 210kB to je vpoho to davalo aj vtedy ale rychlost downloadi mi zrazu zacala klesat na nejakych 90kB len co obmedzenie znovy vypnem tak je rychlost 170kB az 250kB. Omedzovanie uploadu ide dobre. Myslel som ze len zle zobrazuje celkovu rychlost ale aj na stahovanych suboroch vidno jak klesa rychlost.
_________________
www.grafikapro.sk

PPK


[CZ]Q:E:E

Predtim jsem si toho nevsim, ale vcera jsem zjistil, ze po pripojeni na Best mi jejich bot vypise hlasku, ze muj klient poslal IP 0.0.0.0. Kdyz tam nastavim svou aktualni, tak to nic nepise. Nechaval jsem ji nevyplnenou, protoze obcas mam jinou. (nebo to spis souvisi s bind address?)

Na po?

stevocz

mozno aj doteraz ti taku posielalo, len na Beste mohli teraz nastavit bota aj na take
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

Zkousel sem to s nevyplnenou ip, bind address 0.0.0.0 a posila se mi ip jakou ma sitove pripojeni pres ktery sem pripojeny na dotycny hub (v pripade ze s pripojim na localhost tak byl v prikazu na spojeni 127.0.0.1, v pripade pripojeni na internetovou ip tam byla dotycna ip) ... nejaky napad co jeste nastavit "spatne" ???

[CZ]Q:E:E

Tak ted jsem ji zase vymazal a nic se nedeje... Tak nevim, mozna to bylo kvuli necemu nastavenymu z prechozi verze, co se ted upravilo dobre tim, ze jsem tam adresu napsal a pak zase vymazal, nebo jsem mel asi halucinace, kdyz jsem tu zpravu videl v chatu. Skoda, ze jsem ji nezkopiroval sem  :(

Na po?

stevocz

ta P2 sa uz akosi dlho testuje a hlavne nikto nepise ze by tam bolo nieco zle. Nie je uz nacase ju aj vydat?
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

Neni, porad tu mam seznam veci a chyb na dodelani + po upgrade podle DC++ 0.695 to tuhne :(

PPK


Indian

mimochodem jsem si všiml toho, že v changelogu chyb

Petrjr



Petrjr

#21
A je

PPK


PPK


PPK


Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk