CZCD has crashed
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

CZCD has crashed

Started by michmen, 14 February, 2007, 08:42:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


PPK

Bylo vyreseno pres email... puvodcem padani CZDC byla nova verze ovladace sitove karty  8)

mucho

ja mam ten isty problem, stale mi to pada a neviem co s tym.

stevocz

no mne pada tiez. otvorim czdc funguje, klikanie na ikonky funguje, hore menu otvorenie napoveda funguje ale ak otvorim ine zalozky ako napr soubor zobrazit a tie tak mi to padne. Mam vista 32 bit. a czdc 0.699B
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

Za to muze vista, v dalsi verzi by to melo byt opraveny.. pripadne snad ms na to taky nekdy vyda opravu (pokud se tak uz nestalo) protoze je to jejich chyba a ja ji muzu obejit jen tim ze vypnu pouzivani vista menu :rolleyes:

stevocz

no ci za to moze vista by som nepovedal. lebo ziadny iny dc klient nepada. Taze chyba bude skor v niecom inom ako vo viste.
_________________
www.grafikapro.sk

PPK

Kdyz to pada jen pod vistama a chodi bez problemu na 2K, XP, 2K3 tak kde asi bude chyba ? Asi holt zadny jiny klient nepouziva nove wtl + windows platform sdk s podporou windows vista, nebo si toho autor vsimnul vcas a vypnul podporu vista menu :rolleyes:

jirka

Do minuleho tydne na starem PC bezel DC++ asi dva roky bez zadrhelu. Co jsem presel na Athlon cor2 +500 a 4G pameti +3 disky tak se jen zlobim. DC padalo po 1-2 minute. StrongDC spadlo tak 3x za hodinu a CZDC vydrzelo uz cely den az do chvile, kdy jsem chtel nasdilet trochu vic nez 8G co jsem pro zacatek nastavil. Objevi se hlaska, v pozadi czdc hashuje ale jak tuknu na hlasku, vse padne. Text info: Code: c0000005
Version: 0.699
Major: 5
Minor: 1
Build: 2600
SP: 2
Type: 1
Time: 2008-02-13 20:00:23
TTH: NFWEN6XDQO3STNI77MMRY6BIVSOEL7SZQCQSP4I

ntdll!0x7C918FEA: RtlpWaitForCriticalSection
ntdll!0x7C90104B: RtlEnterCriticalSection

Je jasne, ze chyba bude u mne, ale kde ji hledat???Pls, help...

PPK

Tohle muze mit spoustu pricin. Zpusobuji to nektere antiviry (nod32), programy typu netlimiter, ale v tomhle pripade by sem to videl na chipset od nvidie a jejich ovladac sitovy karty pripadne k tomu maji nejakou utilitu tusim "NVidia nForce Network Access Manager" ktera tohle taky zpusobuje.

jirka

moc diky za info, nod je instalovany, ovladace taky, tak zkusim povypinat co pujde...ale priznam, ze fantasie mi dochazi..presto diky. jirka

jirka

uz to bezi. Noda jsem nechal, odinstaloval n-vidiii n force network acces a bezi to jako na dratku. takze- diky za rady. jirka


PPK

Pokud je to opravdu CZDC++ tak novejsi verzi (ta uz ++ nema), pokud uz to nova verze je tak muzes jedine doufat ze se ozve nejaky jiny chudak co musi trpet tu hruzu jmenem vista a poradi.

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk