pom
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

pom

Started by Kubulla, 22 April, 2004, 20:40:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kubulla

ahoj vam vsem...
vcera jsem si preinstaloval Windows 98 na Windows XP a zdalo se, ze je s DC++ vse v pohode... ale internet zacal padat, a tak jsem byl nucen postahovat nejaky updaty Windowsu... stalo se, internet se zda byt v pohode, ALE nastal problem s DC.. v pohode se pripojim do vsech hubu, ale kdyz chci od nekoho stahnout seznam toho, co ma, napise to "connecting" a po nekolika minutach "connecting timeout" - totez plati u souboru, ktere jsem zacal pred par dny stahovat... odinstaloval jsem starsi verzi, dal novejsi, zase dal nejaky starsi verze, ale porad je ten stejny problem vsude... opravdu netusim, co s tim muze byt a byl bych vm mooc vdecny za vasi pomoc!! diky!!

[CZ]Q:E:E

pom
#1
Koukni se, jestli mas vypnuty Windowsovy firewall, nektery updaty ho standartne zapinaji. S firewallem, co je v XPckach, nejde byt active, proto ti to mozna nechce stahovat.  ;)
Vypnout firewall jde na karte Upresnit ve vlastnostech site (tu najdes v Ovladaci panely -> Sitova pripojeni)

Na po?

Guest

tak jsem na to ted koukal a nemam zaskrtnuty, ze by ten firewall me byt zapnutej... jo a nejde mi ani vyhledavat, coz je taky zvlastni..

[CZ]Q:E:E

predpokladam, ze kdyz se nastavis jako passive, tak ti to funguje...

Na po?

Guest

tak uz to funguje, ja se jen podival na jinou zalozku  :rolleyes:  ani nevis, jak jsem Ti zavazenej!!!!! opravdu DIKY MOC!!  :P  

[CZ]Q:E:E


Na po?

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk