Vista?
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Vista?

Started by Mathyas, 22 May, 2007, 15:10:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


PPK

Mam hlaseno ze pod Vistama funguje, jedinej problem je ze mu "vylepsena bezpecnost" Vist nedovoli zapsat do registru podporu pro dchub a magnet linky bez admin prav.

1CIPO

Quote from: PPK on 25 May, 2007, 07:50:02
Mam hlaseno ze pod Vistama funguje, jedinej problem je ze mu "vylepsena bezpecnost" Vist nedovoli zapsat do registru podporu pro dchub a magnet linky bez admin prav.
IDE TO POD VISTOU LEN TO TREBA SPUSTIT AKO SPR

wiky2001

Mam Vista Ultimate 32bit a CZDC++ 0.699 B jede dobre.
Az na jednu vec, ze kdyz kliknu na jakoukoliv nabidku v menu (Soubor, Zobrazit, Prenosy, Okna, Napoveda), tak mi to hodi nejake okno a hlasku. Kdyz kliknu na OK, tak mi to zavre DC.
Takze musiim jedine pres ikonky, obcas se mi stane, ze ze zvyku kliknu na menu a pak kdyz mam rozstahovano, tak to nase?e :-).

Vite nekdo jak na to a co s tim ? Coz takhle nejakou novou verzi, tvurci spi na vavrinech :-)
Mejte se a diky za odpovedi a zkusenosti s DC na Vistach

PPK

Verze co na vistach pri kliku na menu nepada existuje, jen sem zatim nepovazoval za nutne ji vydat (i kdyz ji sdilim) protoze uzivatelu tohoto minoritniho systemu je minimum. Az budu mit cas tak to uploadnu na web ;)

wiky2001

Ahoj, OK, budu moc rad. Nebo mi ji muzes poslat na mail, jak chces. Diky

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk