odpojeni kabelu kvuli sdileni dat (USA)
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

odpojeni kabelu kvuli sdileni dat (USA)

Started by foxy, 22 December, 2004, 20:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

foxy

Moje otazka zni ,co je vlastne legalni sdilet. Vypada to ze skoro vubec nic, alespon tady za oceanem :(. Moje zkusenost je ciste zahranicni (USA) avsak stejne dost zajimava a rada se o ni podelim. Pres kabel jsem byla napojena na high speed internet asi 3 tydny, nez me uplne odstrihly. Jako duvod porusovani autorskych prav (jednalo se o jeden americky novejsi film, ktery si ode me pravdepodobne spion americkeho filmoveho prumyslu stahl a vesele me nabonzoval memu poskytovateli, jenz me promptne odpojil. Internet mi opet zapojily ( po mem vysvetleni ze jsem wireless, a s radou zabezpecit si jej  ;) ). A tak by me zajimalo jak to s tim sdilenim vlastne je. Mohu sdilet hudbu ve formatu mp3 ? Byla jsem napojena jako aktiv takze lehce vystopovali moji adresu. Jak tedy sdilet a byt safe????

[CZ]Q:E:E

Legalne sdilet muzes vsechno, k cemu vlastnis autorsky prava, nebo co je zdarma. Takze nejaky fotky, vlastni a freeware programy, dokumenty a podobny hovadiny, ktery by si od tebe nikdo stejne nestah... Ale dobra rada je treba nepojmenovavat filmy anglickyma nazvama. Ze zkusenosti treba cesky nazvy problemy nedelaji. Ale za anglicky nazvy uz nas provider (CZ) taky dostal mail z USA, ktery nam pak tlumocil a ohanel se zakazem DC (od cehoz asi nakonec upustil...  ^_^ ).

Na po?

Peter

JJ spioni neprohledavaji jednotlive filelisty ale postupuji stejne jako kazdy co neco sosa.Zadaji nazev a hledaj kdo to ma,ovsem ani prejmenovani nemusi byt spasitelne,kdyz bude trosku chytrejsi da to hledat dle TTH a najde to co potrebuje at se to pojmenuje jakkoliv,jedinou malou ale mozna i zasadni pomoci je zrejme program Protowal stahnout ho lze tady http://www.sdileni.cz/phprs/download.php?sekce=4 a popis lze tez najit na strankach tohoto serveru.Zatim to vidim jako jedinou moznou ochranu. B)  

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk