Novy sposob ako stahovat bez cakania?
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Novy sposob ako stahovat bez cakania?

Started by Cuciak, 27 June, 2005, 09:42:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cuciak

Zdravim,

v poslednej dobe som si vsimol jednu (pre mna zahadnu) vec a tou je stahovanie suborov ktore maju velkost nad 300 kB (tj. od 301 KB az do 4 GB aj viac) tj. suborov ktore nespadaju do rozsahu tzv. malych pre ktore su urcene tie minimalne 3 extra sloty. Pytam je to ok a je to zavinene segmentovym stahovanim s tym ze ma niekto na druhej strane natahany subor s malickymi medzierkami (radovo okolo 10 KB) alebo je to neaky dalsi sposob ako sa vyhnut cakaniu na volne sloty??? Mimochodom (som bohuzial lenivy sa pozriet) je v zdrojovych kodoch xxxxDC klientov kontrola na takyto fake? Nakoniec maly priklad: ja zdielam subor blabla.avi [700 MB] potom:
1. niekto sa ku mne pripoji a taha ho odo mna s tym ze moj klient vidi velkost toho suboru napr. 11 KB
2. samozrejme da mu slot na stahovanie malych suborov a dotycny si stiahne male mnozstvo dat a hned sa odpoji a pokracujeme od 1. asi v sekundovych intervaloch.

Cuciak

[CZ]Q:E:E

Nejspis si stahuje jenom TTH leafs (castecny hashe pro kousky souboru).

Na po?

Cuciak

Hmm,
to si to stahuje TTH v pohode aj vyse hodiny? Ono mne je to vlastne fuk, ale si vsimam taketo veci a ak by to bolo "len TTH" tj. uplne bezna cinnost ktora sa bezne deje asi by sa to nestalo zatial len 2 krat za pol roka... no ale oki dik za odpoved.

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk