Connection timeout
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Connection timeout

Started by Kaskito, 25 June, 2005, 17:55:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kaskito

Drive jsem tento problem nemel, ale ted kdyz chci neco stahnout tak vetsinou se objevi tahle hlaska. Jsou svetle vyjimky a existuji lidi, na ktere se to i napoji a pak to jede slusne, ale je jich uplne minimum, takze je to nevyuzitelne. Mam podezreni, ze p2p blokuje provider (CRa). Kdysi mi PPK poradil pouzivat garbage command a jelo to, ale ted to nejede ani s nim, ani bez nej :o(. Existuje nejake reseni - nejaky http tunel, nastaveni proxy ........................ Diky moc

[CZ]Q:E:E

Nastavit passive, pripadne ssh tunel nebo http tunel (ale ty jsou omezovany a dost pomaly)...

Na po?

Kaskito

Zkousel jsem nastaveni active i passive - mam vic IP a jednu verejnou a ani jedno nastaveni neni nefunguje. Jak moc pomaly by byly tunely? mam pripojeni 1mb/s a rad bych ho vyuzil aspon trosku.Bohuzel je sdilene, ale i tak pri testech rychlosti na www strankach velmi slusne rychlosti. dik

[CZ]Q:E:E

Jestli mas pristup nekam na server pres ssh a muzes si tam spustit program, tak se da udelat SSH tunel a rychlost zavisi pak vlastne jenom na spojeni mezi tebou a serverem a konektivite serveru (bude to o trochu zpomaleny sifrovanim prenosu, ale ne moc). HTTP tunely mivaji vetsinou verejny servery s velkym omezenim, 128kb/s je asi nejvic, za vyssi rychlost pak uz chteji platit...

Na po?

Kaskito

Takze http tunel je passe, protoze je pomaly a ssh taky, protoze server nemam :o(.Existuje jeste nejaka jina moznost? Nebo mam smulu, protoze jine pripojeni tady neni  :'(.Zkousel jsem Ares a ten funguje bez problemu, ale nerozumim rozdilum mezi DC a Ares a tak si z toho nejsem schopen nic vyvodit. diky za trpelive rady :o)

[CZ]Q:E:E

Ares neznam, nezkousel jsem. Ale rek bych, ze tam nenajdes zdaleka tolik veci jako na DC. Na druhou stranu asi diky tomu, ze neni tak rozsirenej, ho tvuj provider neomezuje jako DC. Jinak kdybys sehnal nekde na netu shell hosting (kdysi to bylo treba na host.sk, ale nevim jak ted), tak by byla sance na SSH tunel...

Na po?

Kaskito

Dobre vyzkousim ten ssh tunel. Klidne si i zaplatim nejaky hostovaci poplatek jsou ve vysi 5 dolaru. Te musim studovat na zkousku, ale az se do toho pustim - urcite budu potrebovat malicko poradit. Mam psat tady, aby to byl pripradne i navod pro ostatni, nebo te muzu kontaktovat na ICQ. Diky Kaskito

[CZ]Q:E:E

On uz tady ten navod nekde je, docela dlouho se to tu resilo... kdyz budes hledat ve starsich prispevcich, tak to najdes.

Na po?

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk