Hledani alternativ pomoci TTH - nevyhovujici
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Hledani alternativ pomoci TTH - nevyhovujici

Started by andrewz, 13 January, 2005, 18:53:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

andrewz

Cau lidi, poradte mi nekdo, prosim. Stahnul jsem si nejnovejsi verzi klienta (CZDC++ 0.666 D) a oproti staremu klientovi (0.4033) mi nevyhovuje, ze vyhledavani alternativ. zdroju probiha pomoci TTH, protoze mam pocit, ze se tak zadne alternativy nenalezaji (v kone pro vyhledavani nenaskakuji zadne zdroje). Proto se chci zeptat, jakym zpusobem to prepnout na puvodni zpusob hledani. Jiz jsem prohledal vsechny polozky a nevim si rady. Predem diky.

qwerty

QuoteCau lidi, poradte mi nekdo, prosim. Stahnul jsem si nejnovejsi verzi klienta (CZDC++ 0.666 D) a oproti staremu klientovi (0.4033) mi nevyhovuje, ze vyhledavani alternativ. zdroju probiha pomoci TTH, protoze mam pocit, ze se tak zadne alternativy nenalezaji (v kone pro vyhledavani nenaskakuji zadne zdroje). Proto se chci zeptat, jakym zpusobem to prepnout na puvodni zpusob hledani. Jiz jsem prohledal vsechny polozky a nevim si rady. Predem diky.
;) budto se budes muset spokojit s timto vyhledavanim a nebo se budes muset vratit na starou verzi, tuto funkci uz maji totiz vsechny nove verze... :rolleyes:  

andrewz

V tom pripade mi neni jasne, proc se ve vyhledavacim okne nezobrazuji zadne soubory. Apropo - co to vlastne TTH znamena? :-)

Mozna mam problem v nastaveni - co je nutne mit pro TTH vyhledavani zapnute?

P.S.: Klasicka verze DC++ 0.666 mi jeste behala normalne...

BigMuscle

ono staci poradne cist forum :))

TTH je jakejsi presny identifikacni kod soubor a jedine podle nej poznas ze se jedna od tentyz soubor co chces

[CZ]Q:E:E


Na po?

andrewz

Uz je zde nekolik reakci, ale zadna mi bohuzel nijak nepomohla. Muj hlavni problem spociva v tom, ze THH zrejme nefunguje tak, jak ma. Je problem v nastaveni, nebo firewallu?

P.S.: Verze 0.4033 UMOZNUJE i klasicke vyhledavani pomoci velikosti a nazvu souboru.

andrewz


[CZ]Q:E:E

QuoteP.S.: Verze 0.4033 UMOZNUJE i klasicke vyhledavani pomoci velikosti a nazvu souboru.
No ja myslel CZDC++ a tusim B verzi, v Acku to mozna jeste slo...  :dunno:

ale to je jedno, hlavne zes to vyresil  :)  

Na po?

the_pest

QuoteNo ja myslel CZDC++ a tusim B verzi, v Acku to mozna jeste slo...  :dunno:
v 0.4032[A] naposled...

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk