Conectin timeout
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

Conectin timeout

Started by Frost, 20 December, 2003, 11:21:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Frost

Mam takovi proble, DC++ provozuju uz nejakej ten patek ale kdyz sem si ho po tydnu znovu zapnul tak mi vsechny huby hlasi Conection timeout. Toto se stava kdyz nekde stahuju na max rychlost linky ale ted nic nesosam a stejne mi to hlasi. Jsem pasive a seznam hubu se mi stahne, jen se neprihlasim ani k jednomu hubu. Jako kdyz to vubec s nima nekomunikuje. Poradi mi nekdo?

PPK

Ze by ti nekdo zakazal pristup na port 411  :lol:  

Frost

QuoteZe by ti nekdo zakazal pristup na port 411  :lol:
No v problematice portu a ip adres se nevyznam takze nevim vo co jde. Co dela ten port 411??

PPK

NA portu 411 bezi vetsina hubu... zkus se pripojit treba na dc1.folktime.cz:80 to by ti melo jit  ;)  

Frost

#4
QuoteNA portu 411 bezi vetsina hubu... zkus se pripojit treba na dc1.folktime.cz:80 to by ti melo jit  ;)
A hele vono to let

PPK

Tezko... vzhledem k tomu ze indos.cz tak to budou mit parchanti dobre zablokovany, ale treba nekdo o tom vi vic a pomuze  ;)  

Frost

QuoteTezko... vzhledem k tomu ze indos.cz tak to budou mit parchanti dobre zablokovany, ale treba nekdo o tom vi vic a pomuze  ;)
No a ze to udelali az ted. Uz 2 roky v pohode sosam jak to jen jde a ted mi to zrovna na prazdniny bloknou. Jak na to mohli prijit?

PPK

Maj dlouhy vedeni tak na to prisli az ted no... kazdopadne jsou huby i na jinejch portech a da se s tim zit  ;)  

Frost

QuoteMaj dlouhy vedeni tak na to prisli az ted no... kazdopadne jsou huby i na jinejch portech a da se s tim zit  ;)
A jak zjistim ktery guby jsou na jinym portu nez  411??? Chte bych si dotahnout alespon celou futurama, chybi mi asi 6 dilu a ted najednou slus. Je nejakej seznam tech hubu?

Nanami

v hublistech byva adresa hubu - to cislo za dvouteckou (kdyz tam je) je cislo portu ...

Frost

Quotev hublistech byva adresa hubu - to cislo za dvouteckou (kdyz tam je) je cislo portu ...
Uz sem to nasel, v DC++ od PPK je primo napsanej pouzitej port. Fakt je to dobre vymysleny Pepku! Jenze muj problem pokracuje dal protoze se nepripojim ani k hubum s jinym portem. Nejde to zakazat na vsechny porty, protoze jinak uz nevim proc mi to neslape? K cemu sou ty porty?

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk