HASH Jak vypnout
 

News:

03/MAR/2014 CzDC.org was temporary unavailable because of DDOS attack and hosting service provider issues...
20/JAN/2011 CzDC 0.699 D1 released...
16/JAN/2011 CzDC 0.699 D released...
24/DEC/2009 CzDC 0.699 C released...

Main Menu

HASH Jak vypnout

Started by wolfstone, 24 April, 2004, 23:35:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wolfstone

Jak vypnou funkci hashing v cZdc++ 401 B?? poradte

Ripper

Mam dojem ze to nejde,aspon sem to v settings nevidel...
proc to chces vypinat?

PPK


PPK

Quoteproc to chces vypinat?
Duvodu se najde moc ;)
Napriklad aby od nej nikdo netahal ty soubory prejmenovany na nesmyslny nazvy ktery jsou ted podle hashe poznat :lol:
Nebo aby nikdo nepoznal ktery soubory ma pokazeny, a naslo by se hafo dalsich duvodu proc to nekdo chce vypnout :rolleyes:  

Ripper

tak to jo,tak to podporuju ze se to neda vypnout...

the_pest

Znam lidi co kvuli hashum presli na starsi verzi, blazni :tooth:  

Ripper

Mozna kdybych mel naky slovo na czpro, tak bych postupne zacal zavadet obdobi kdy by to vsem se staryma verzema psalo "mate moc starou verzi,brzo uz nebude podporovana,prejdete na novejsi"...a za mesic dva uz bych pak stary verze na hub nepoustel. ted to vypada tak ze spousta lidi schvalne hashe nema, spousta lidi ma verze s chybnym safe&compressed downloads a ani o tom nevi,atd. tohle by pomohlo... co myslite?

Beny

no takhle to vedem my na hubu, cim dal tim vic otravujem lidi ze maj starou verzi, a az pride ten spravny cas jim zatrhnem pristup uplne

Ripper

No ja si myslim ze je to celkem spravny, ze ty stary verze se nedaj podporovat do nekonecna, protoze treba takovej search by potreboval na dc poradne vylepsit (aby se daly hledat i pripony ,presna velikost, atd), ale kdyz se to napise,tak to bude samozrejme nekompatibilni se staryma verzema,takze proste nakej cas upozornovat a pak dat jako podminku vstupu minimalne klienta verze x....
Napriklad komprese je podle me ted uz v pohode,ale obcas narazim na cloveka kerymu neustale klesa rychlost jak to delavalo (predpokladam ze ma nakou starou verzi) a pak se clovek divi, ze za 2 hodiny stahl 2MB...

PPK

Tu kompresy dojebal autor DC++ tim ze do 0.307 to bylo jen testovaci a melo to i testovaci prikazy. Od 0.307 uz to funguje a ma to normalni prikazy ale on tam tahani od tech co maj jen ty test nechal :angry:  

Beny

to uz bych si moh tu kompresi zas zapnout co  :w00t:  

PPK

Zkusit to muzes ale tak nejak by sem to neriskoval, ale mam napad ;)  

the_pest

Quoteale mam napad ;)
A jakejpak? Treba nejakej memory leak? :boo:  

PPK

#13
Leak zrovna ne a jeste sem se k tomu nedostal ted sem si hral s magnetama ;)
magnet:?xt=urn:tree:tiger:WOFKIJ4R5UA3WZJ2IAPMQC4SD73DHC66UXYHHSI&dn=Absolon.avi
Neco jako obdoba ed2k linku ;)

Beny

jeste ze sem to zapomel pustit, ja to teda ani poustet nebudu  :starwars:  

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

SMF spam blocked by CleanTalk